ПІДБІР ПО МАРЦІ АВТО
UA / RU

Наш великий досвід встановлення автомагнітол в автомобілі Fiat 500 показує, наскільки популярна і затребувана ця послуга. Заміна штатної магнітоли Фіат 500 іноді здається складною або навіть неможливою, але перехідні рамки легко вирішують це завдання. І якщо ви подивитеся на наші приклади робіт, то здебільшого ми встановлювали магнітоли 2DIN. Але цього разу клієнт захотів магнітолу з більшим екраном.

Читати далі →

Нечасто, скажімо чесно, до нас приїжджають із проханням встановити систему кругового огляду. Замінити магнітолу, встановити камеру заднього виду, підібрати до них аксесуари, необхідні для встановлення та підключення – це щодня. А ось система кругового огляду – ні. Причина, гадаю, банальна – мало хто знає, що це взагалі можливо. Прийнято вважати, що система кругового огляду зазвичай встановлюється заводом-виробником, однак і ми, приватний магазин автозвуку, запросто можемо зробити не гірше, щоправда, за єдиної умови - швидше за все вам потрібно буде замінити штатну магнітолу на іншу, яка підтримуватиме функцію Системи кругового огляду.

Читати далі →

Одна з робіт 2023 року - замінили штатну магнітолу Honda Civic 2017 на сучасну ультрафункціональну, з величезним екраном і одночасно з Андроїд і CarPlay на борту. CarPlay бездротовий, інтернет працює, а огляду камери заднього виду просто приголомшує!

Читати далі →

Магнітола для Гольф 5 для власників цього автомобіля не просто забаганка чи бажання, на сьогоднішній день це вже просто необхідність, тому що заводська магнітола вміє читати CD диски та радіо, а кому це актуально сьогодні, коли у кожного поважає себе чоловіка (і не тільки) в машині є CarPlay, Android, Wi-Fi, 4G, камера заднього виду та мільйон інших приємних бонусів, які неодмінно з'являються у вашій машині з появою нової магнітоли.

Читати далі →

Магнітоли ми, як професійні установники автозвуку (так, ми не просто магазин автозвуку, міняємо часто, щодня до нас у бокс заїжджають автомобілі із застарілими заводськими магнітолами і виїжджають із нової мультимедіа. Для нас це рутина, а для вас це цікаво, бо Для кожного з вас вибір автомагнітоли, особливо, якщо вона стоїть пристойно, справа відповідальна і хочеться знати, як приблизно все вийде і у вашому авто. вас.

Отже, якщо ви власник Toyota RAV4 2013+, то вам, напевно, цікаво, як і за допомогою яких аксесуарів можна замінити штатну магнітолу у вашому авто.

Читати далі →

Широкополосний динамік у штатній (заводській) аудіосистемі явище рідкісне. В основному їх використовують у так званих преміальних автозвукових системах преміальних авто. У звичайних машинах популярно встановлювати високочастотні динаміки (твітера) в парі з мідбасами - тобто класичну двосмугову компонентну акустику. Це все добре, звичайно, але ми знаємо, як можна покращити заводський автозвук у простий і недорогий спосіб. Читать далее →

Розглянемо на прикладі Audi A6:

Читати далі →

Коли до нас звертаються власники автомобілів з проханням порекомендувати хороші динаміки в машину і люди готові витратити бюджет трохи вище за середній - ми часто рекомендуємо Focal із серії Flax. Але останнім часом компанія Focal випустила нову лінійку акустики із принципово новим дифузором, яка може скласти конкуренцію Flax.

Читати далі →

Чергове відео із серії "Слухаємо та обираємо на власні вуха", де ми вирішили порівняти три комплекти динаміків одного бренду. Це повинно бути цікаво). Що слухаємо та порівнюємо? 

Читати далі →

Нещодавно ми вирішили зробити серію відео на нашому Youtube каналі, де ми нічого не говоримо, нічого не рекламуємо, але де ми записуємо для вас, як звучать ті чи інші комплекти динаміків. Ну, правда ж - як вибрати динаміки, які сподобаються саме вам, якщо вони звучать по-різному? Ми вирішили, що найкращий спосіб вибрати акустику в машину – послухати її. В ідеалі ви можете приїхати до нас у шоу-рум (Київ, Поділ), але не вся Україна може приїхати до нас, тому у вас є можливість послухати акустику у зручному для вас місці, у зручний для вас час.

Читати далі →

Ми зробили серію оглядів шумо-, вібро- та комбінованих матеріалів українського виробника, які використовуються для підвищення рівня комфорту в автомобілі. Однак, ми, як і ви, напевно, помітили, що на деяких аркушах вказано маркування з брендом Acoustics, а на інших - CTK. Давайте розберемося! 

Читати далі →