ПІДБІР ПО МАРЦІ АВТО
UA / RU

Для автомобіля Toyota Land Cruiser 200 2020 року ми зробили комплекс робіт – повноцінну процесорну аудіосистему з 9 динаміками, повну шумоізоляцію для якісного апгрейду рівня комфорту, а також замінили магнітолу на нову – більш функціональну. Оскільки на цьому сайті ми публікуємо все про заміну штатної магнітоли, то розповімо тільки про це, але наприкінці статті ви можете знайти відео, де ми розповідаємо про автозвук Toyota Land Cruiser 200.

Читати далі →

Автозвук для Toyota Land Cruiser 200 2020 року

Мы уже давно занимаемся автозвуком, сделали много-много автомобилей с бюджетным улучшением автозвука или с премиальным - каждую машину пропускаем через душу и сердце, с каждой работаем, как со своей. И эта Toyota Land Cruiser 200 2020 року не стала исключением. Чаще мы пишем статьи в блоге нашей студии автозвука Электросила в Киеве, но в этот раз мы сделали полноценное видео, в котором много рассказали про проект и показали немного, но достаточно.

Читати далі →

Blam S 165.300 – акустика за 1200 євро, яку варто послухати!

Не часто купують та не часто встановлюють комплекти динаміків вартістю понад 50 тисяч гривень. Саме тому, коли комплект акустики Blam S 165.300 опинився в наших руках, ми вирішили не гаяти часу і зробити їх відео огляд з прослуховуванням. Наше глибоке переконання, що для того, щоб вибрати акустику, яка радуватиме саме вас, потрібно її спочатку послухати.

Читати далі →

Як налаштувати паркувальні лінії на магнітолі Teyes CC3?

Ми вирішили зняти коротке відео для вас у процесі встановлення автомагнітоли Teyes CC3 в автомобілі Toyota LC200. Меню даної автомагнітоли настільки багатофункціональне і має стільки можливостей, що можна довго читати про це, але ми, як практики, вважаємо за краще ділитися практичними деталями тих чи інших проектів. Загалом, ми зняли коротке відео, в якому показали, як можна налаштувати паркувальні лінії на магнітолі Teyes CC3.

Читати далі →

Helix Brax Conductor – малюк, який розширює можливості аудіопроцесора

В одному з наших недавніх проектів, де ми покращували штатну музику Toyota LC200, ми використали девайс, який не частий гість, а дарма – можливості у нього чудові! І цей девайс - це Helix Brax Conductor, регулятор налаштувань аудіопроцесора. 

Читати далі →

Fiat 500 2017 року - нова автомагнітола Pioneer з CarPlay

Можна вже сказати, що ми спеціалізуємося на заміні штатної магнітоли в автомобілях Fiat 500 - так багато цих авто побувало з наших стінах, так багато вже написано про це і знято навіть відео. Але ще одним прикладом хочемо поділитись з вами – це той випадок, коли власник машини вибирає не китайську магнітолу з великим екраном, а брендову – в даному випадку Pioneer. 

Читати далі →

Hyundai Santa Fe 2014 - Нова магнітола для Android + CarPlay

Hyundai Santa Fe 2014 приїхав до нас студію автозвуку на Подолі за новою автомагнітолою. Автомобіль начебто досить свіжий, заводська магнітола навіть із великим екраном – навіщо ж тоді міняти штатну магнітолу на нову? Як щодо значно ширшого функціоналу?

Читати далі →

Цікавий факт, але автомагнітолу змінюють незалежно від віку автомобіля. Це цікаво, але й досить нові та трохи вже старі авто стають нашими клієнтами. Заміна штатної магнітоли – наша послуга, яка потрібна практично всім!

Ось як і Hyundai Elantra 2006, яку привіз її власник, надихнувшись нашими постами та короткими відео у Instagram. У нашому акаунті @caraudio_in_ua дуже багато прикладів з новими шикарними магнітолами в різних авто.

Читати далі →

Магнітола Pioneer для Nissan 370Z + камера заднього огляду

Як не дивно і незважаючи на те, що Nissan 370Z досить рідкісний автомобіль в Україні, у нас у студії цей спортивний родстер далеко не вперше. Тож досвід у нас є, знаємо, з чим працюємо. На цей раз був задоволений найпопулярніший запит - заміна штатної магнітоли плюс установка та підключення камери заднього виду. Ми з цим впоралися чудово!

Читати далі →

Наш магазин автозвук займається продажем автомобільних динаміків вже більше 20 років і для нас немає жодних сумнівів у тому, що практично кожен покупець хотів би їм мати можливість послухати акустику перед покупкою. І якщо ця опція доступна для клієнтів офлайн-магазину, то для клієнтів інтернет-магазину це недоступно. Але лише не в нашому випадку.

Читати далі →