ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНІ

Київ. Доставити ваше замовлення за конкретною адресою в Києві ми можемо за 1 годину, якщо обраний вами товар знаходиться безпосередньо в нашому шоу-румі на Подолі. Це найшвидший спосіб доставки по Києву.

Україна. Адресну доставку можна здійснити по всій Україні. Наш партнер – Нова Пошта. Вартість адресної доставки по Україні за тарифами Нової Пошти. Ми можемо підказати вартість у телефонному режимі. 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ДО СКЛАДУ НОВОЇ ПОШТИ

Інтернет-магазин КАРАУДІО надсилає замовлення з понеділка по п'ятницю. Наш партнер транспортна компанія Нова Пошта і ось чому:

- Нова Пошта швидко та вчасно доставить ваше замовлення

- Нова Пошта доставляє вантажі післяплатою, ви заплатите за товар тільки після отримання та після огляду. Але пам'ятайте, що оформлення післяплати коштує грошей, та й за післяплату вам обійдеться в 2% від вартості замовлення. Не забувайте, що потрібно буде заплатити за доставку. Ви можете ознайомитися з тарифами Нової Пошти на їхньому сайті>>>

- Нова Пошта страхує вантаж на повну вартість товару, це дає гарантію того, що якщо вантаж загублений, а ви зробили передоплату нам, то ми вам відправимо ваше замовлення ще раз. При цьому всі витрати перебирає транспортна компанія

- Нова Пошта доставляє товари навіть у найвіддаленіші куточки України. Щомісяця ця компанія відкриває філії у маленьких та великих містах, роблячи отримання замовлення, зробленого в інтернет-магазині, комфортним. Ви можете знайти актуальний список філій на сайті Нової Пошти.

Якщо Нова Пошта ще відкрила склад у вашому місті чи селищі, або ви з яких-небудь причин не хочете користуватися послугами саме цієї компанії, то при замовленні ви можете уточнити якнайкраще здійснити доставку саме для вас. 

Ми не надсилаємо замовлення транспортними компаніями Делівері/Інтайм у зв'язку з кількома випадками зникнення та псування вантажів цією компанією!

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Звичайно, ми розуміємо, що безкоштовна доставка – це набагато краще, ніж за гроші. І, звичайно, ми робимо відправлення замовлень за наш рахунок. Для того, щоб доставка була безкоштовною, потрібно замовити або товари певних брендів, або купити на певну суму. Перелік товарів, які ми можемо надіслати за наш рахунок, уточнюйте у наших менеджерів - ☎+38 (099) 900-99-95.

На шумоізоляцію Шумофф, Ultimate або Acoustics при замовленні на суму від 4000 грн. надається знижка, яка покриває витрати на доставку.