CARAUDIO - ПРО МАГАЗИН

Інтернет-магазин CARАУДІО (caraudio.in.ua) працює з 2010 року, але наша команда займається продажем та професійною установкою автоелектроніки з 1999 року як Студія автозвуку Електросила.

Маючи великий практичний досвід у галузі автозвуку, ми дійшли висновку, що найефективніша робота тоді, коли продавець має близький контакт із виробником з одного боку та з установниками з іншого. Саме тому ми працюємо, як імпортер деяких брендів, як оптовий і роздрібний продавець (як в онлайні, так і в офлайні) і як настановна студія. Завдяки такій схемі роботи, ми в курсі останніх новинок та поточних розробок провідних виробників, плюс щодня маємо можливість знати на ділі, як працює той чи інший девайс у кожному конкретному автомобілі. 

Коли ви звертаєтеся до нас, можете бути впевнені - вам не доведеться шукати окремі елементи для встановлення вибраних магнітоли чи динаміків. Ми підберемо автомагнітолу з урахуванням побажань та бюджету, порекомендуємо найнадійніші бренди та найкращі апарати за співвідношенням ціна/якість. До автомагнітола ми самі підберемо перехідну рамку так, щоб вона ідеально могла бути вмонтована в панель приладів, підберемо необхідні для конкретного автомобіля адаптери, перехідники і кабелі.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ? 

Дзвоніть ЗАРАЗ - (097) 858-22-98 (099) 900-99-95

Те ж стосується підбору автомобільної акустики, підсилювачів та інших подібних товарів. Адже навіть найякісніші компоненти можуть "не заграти" якщо їх неправильно підібрати. Якщо ви хочете просто замінити штатну акустику або зробити повноцінну аудіосистему, ми теж зможемо, виходячи з бюджету і ваших музичних переваг, скласти аудіо проект під вас і вашу машину. Ми працюємо всього з кількома брендами, вибравши найкраще. Це дає можливість прискіпливо вивчити всі нюанси продукції, яку ми продаємо, щоб ви могли насолоджуватися якісними товарами.

Маючи пристойний досвід у цій галузі, ми можемо надати грамотну консультацію з питань сумісності, розрахувати систему, підібрати всі необхідні для встановлення компоненти.

Ще ми зробили підбір за маркою та моделлю автомобіля, щоб ви самі могли підібрати потрібний товар точно під вашу машину. Вам не потрібно витрачати час на пошуки потрібного - просто введіть марку і модель машини і вибирайте серед запропонованого асортименту акустику, автомагнітолу, камеру заднього виду, перехідну рамку або адаптер кнопок на кермі. До багатьох товарів ми пропонуємо необхідні для встановлення аксесуари, які вручну додаємо до товару. Наприклад, для штатної магнітоли Skoda Octavia A5 ви можете відразу на сторінці з товаром вибрати штатну камеру заднього виду для цього автомобіля. А якщо ви купуєте динаміки в машину, то для динаміків у розмірі 16 см одразу можна підібрати кільця для проставки. 

Оскільки ми працюємо зі свого складу або безпосередньо зі складів постачальників (минаючи посередників), ми пропонуємо найкращу ціну та швидке відправлення замовлень по Україні. Зазвичай надсилаємо замовлений товар у день замовлення або наступного дня.

Сподіваємося, що вам у нас сподобається і ви станете нашим постійним клієнтом!


ШОУ-РУМ та СТУДІЯ ЕЛЕКТРОСИЛАДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЯ

Інтернет-магазин Caraudio.in.ua

Адреса:
Київ, вул. Костянтинівська, 71
(окрема будівля за ТЦ "Шоколад")
Контактні телефони:
+38(099)900-99-95

+38(097)858-22-98
E-mail: info(coбачок)caraudio.in.ua
Skype caraudio.in.ua
Viber: (099)9009995
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00