ЯК ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

Друзі, наш магазин не є прихильником демпінгу, який на наш погляд не що інше як неповага до праці всіх людей, які беруть участь у процесі створення, логістики та продажу товарів, які ви купуєте. Ціни, вказані на нашому сайті є остаточними і зазвичай на питання про знижки, які ви задаєте з перших хвилин, ми відповідаємо - знижок немає.

Але! Ми завжди заохочуємо комплексні покупки. Наприклад, коли ви купуєте автомагнітолу, то на перехідну рамку, адаптер кнопок керма, перехідники та роз'єми ви гарантовано отримаєте знижку 10%! Або якщо ви купуєте акустику в автомобіль, то на кільця проставки ми також можемо зробити знижку 10%. Здійснюючи комплексну покупку, сміливо уточнюйте у наших менеджерів, на які приємні бонуси ви можете розраховувати)

Ось ще кілька способів отримати знижку:

  • Ви можете поділитися на своїй сторінці в соціальних мережах (FB, Instagram) нашою сторінкою або одним з товарів, що вам сподобалися, з нашого сайту. Надішліть нам посилання і ми гарантовано зробимо знижку від 3% до 5%.
  • На наступні покупки ви можете отримати промо-код, який активує знижки на нашому сайті.
  • Знижка може бути у вигляді безкоштовної доставки. Безкоштовну доставку ми робимо на комплексні замовлення, залежно від суми.